Hurdacı

Hurdacı

 

Hurdacılık; çeşitli materyallerden olan eşyaların belirli dönüşüm metotlarıyla ilgili malzemenin kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tümü, hurdacılık mesleği altında toplanır. Bu işi yapan kişilere “hurdacı” denilmektedir.  Hurdacılar, hurdaları atıl yerlerden veya iş yerlerinden toplarlar.

 

Hurdacılar arasında yüksek tonajlı toptan hurda alımını dürüst hurda alım fiyatlandırmasıyla yapacak olan hurdacı sayısı sektörümüzde azdır.

 

Metsan Metal Hurda olarak 20 yıldır nitelikli ve dürüst hurda alımı yapmak için 7/24 çalışıyoruz.

 

Hurdacılık mesleği ve hurdacılar, iş kolları arasında çok büyük bir öneme sahip bir iş yapmaktadırlar. Bu önemli olan husus; geri dönüşümdür. Geri dönüşüm, çevreci bir yaklaşımın temel taşlarından birisini oluşturur. Kullanılmış bir ham maddenin faydalı olacak başka bir ham maddeye dönüştürülmesi, dünya üzerinde insanların ayak izini küçültmesinde katkı sağlayan bir durumdur. Ayrıca kullanılmayacak durumda gibi görünen maddelerin, tekrardan ekonomiye kazandırılması sağlanmış olur.

 

Hurdacı firmaları içerisinde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında, yüksek hurda birim fiyatından profesyonel hurda alım yapmaktayız.

 

Hurdacı, yıkılacak veya kullanım dışı işyeri, fabrika başta olmak üzere hurdaları toplayan meslek elemanlarıdır. Çalışma şartları açısından oldukça zorlu ve riskli bir iştir.

 

İstanbul bölgesinde hem Avrupa hem Anadolu Yakası’nda her türlü hurda için hızlı hurda alım hizmeti sunan Metsan Metal Hurda olarak size bir telefon kadar uzağız.

 

Size her zaman bir adım yakında yer alan hurdacınız, Metsan Metal’in hurdacılık deneyimi ile sizin de hurda işinizi hızlıca halledelim.

 

Bizimle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi almak için buraya tıklayın!

 

hurdacı ara

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
Metsan Metal & Hurda Foto Galeri
Foto Galerimizi
Detaylı İnceleyin!
Foto Galeri
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Hurdacı Telefonu
Hurdacı telefonu arayışındaysanız 20 yıllık hurdacılık sektörümüzdeki tecrübemiz ile hurda çeşidi ve kaynağı ayırt etmeksizin hızlı ve profesyonel bir şekilde hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoru
TEKLİF AL
En Yakın Hurdacı
Hurdacı ihtiyacınızda en yakın hurdacı nerede diyorsanız bulunduğunuz adresin önemi olmaksızın doğrudan adresinizden hurdaları teslim alırız.
TEKLİF AL
Hurdacı Çağır
20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle hurdacı çağır arayışınızda size profesyonel ve tam donanımlı hurdacı hizmetini verecek Metsan Metal Hurda’dır.
TEKLİF AL
Hurda Alan Firmalar
Özellikle İstanbul bölgesinde yüzlerce hurda alan firmalar arasında hangi firmayı seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir.
TEKLİF AL
Hurdacı Numarası
Hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız ve hurdacı numarası arıyorsanız 7/24 hizmet anlayışımız ile her daim işimizin başındayız. Hurdacı numarası arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
TEKLİF AL
Metal Hurdacı
Metal hurdacı olan firmalar arasında her zaman sizden aldığımızı hurdalar karşılığında hurda fiyat piyasası değerinde fiyatlandırma yapıyoruz. Metal hurdacı ihtiyacınız için size her zaman bir telefon
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Elinizde var olan hurdalar için hurdacı telefon numarası arıyorsanız Metsan Metal Hurda olarak her zaman yanınızdayız. Hurdacı telefon numarası gerektiğinde 7/24 olarak her zaman bize bu numaradan...
TEKLİF AL
Hurdacılar
20 yıllık hurdacılık tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile hurdacılar arasında ileri gelen firmalar arasındayız. Hurdacılar arasında bizim gibi değişmez kalite odaklı ilkelere sahip..
TEKLİF AL
Hurda Fiyat
20 yıldır her zaman müşterilerimize değerinde hurda fiyatlandırması yapmak için çalışıyoruz. Resmi olarak hurda fiyat listemizi İstanbul Hurda Borsası’ndan güncellemekteyiz.
TEKLİF AL
En İyi Hurdacı
Hurdacı telefonu gerektiğinde en iyi hurdacıdan hizmet almak istersiniz. En iyi hurdacı dendiğinde kastedilen şey elinizdeki hurdalar karşılığında doğru fiyat politikasını uygulayarak..
TEKLİF AL
Hurda Alım
Hurda alım işi, alanın da satanın da kar elde etmesi gereken bir durumdur. Hurda alımda önemli olan şeffaf ve dürüst bir şekilde hurda fiyatlandırmasını yapabilmektir.
TEKLİF AL
Hurdacı Hurda Fiyatları
Hurda fiyat listesi konusunda her zaman kendimizi güncel tutuyoruz. Hurda fiyat listesi konusunda sektörel etiklik seviyesini artıran profesyonel bir hurdacı firmasıyız. Hurda fiyat listesi için..
TEKLİF AL
Hurdacı Toptan Hurda Alımı
Toptan hurda alan firmaların, ülkemizde sayısı azdır. Toptan hurda alan firmalar konusunda önemli olan en temel konu, bu kadar yüklü hurdalarınız karşılığında hurdaları değerine satıp satmadığınız..
TEKLİF AL
Yüksek Tonajlı Hurda Alımı
Hurda alan firmalar arasında her firma toptan hurda alımı veya yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştiremez. 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımını büyük bir titizlik içerisinde gerçekleş..
TEKLİF AL