Hurdacılar

Hurdacılar

Hurdacılar

 

20 yıllık hurdacılık tecrübemiz ve profesyonelliğimiz ile hurdacılar arasında ileri gelen firmalar arasındayız.

 

Sadece İstanbul içinde değil, tüm Türkiye’de nitelikli hurdacılık mesleğini icra eden hurdacılar arasındayız.

 

7/24 hurda alım hizmeti ile çıktığımız bu yolda her zaman müşteri memnuniyeti ilkesini en üst seviyede tuttuk.

 

Bulunduğunuz bölgede hurdacılar arasında size en nitelikli ve doğru hizmeti alacağınız hurdacıyla çalışmak istersiniz.

 

Doğru hurdacı öncelikle tecrübeli hurdacı olmanın gereği olarak hurda materyallerini çok iyi ayırt eder. Sonrasında ise her daim hurda fiyat piyasasını çok yakından takip eden bir firma olmalıdır. Böylece size en doğru hurda fiyat teklifini sunabilsin.

 

Binlerce hurdacı arasında size en güvenilir hurdacılık hizmetini sağlayarak hurdalarınızı zararına elden çıkarmayacağınız bir hurdacı tarafından hizmet almaya dikkat edin.

 

Kendisi kurumsal ve profesyonel çizgide olmayan bir hurdacı size de nitelikli bir hurdacı hizmeti veremez.

 

Sahip olduğumuz alanında uzman teknik ekibimiz ile pratik bir şekilde hurdalarınızı alırız.

 

Hurda alım süreci adresten hurda alım şeklinde süreçlenmektedir.

 

Her nerede olursanız olun yüksek tonajlı hurda alımları da dahil olmak üzere gerekli ekipmanlarımızla (konteyner, dozer vs.) 7/24 olarak tarafınızdan alınır.

 

Hassas ve şeffaf hurda tartım işlemlerimiz ile hurda fiyat piyasasına eş değer olacak şekilde fiyat teklifi sunulur ve ödemeniz peşin olarak size takdim edilir.

 

Hurdacılar arasında bizim gibi değişmez kalite odaklı ilkelere sahip çok az hurdacı görürsünüz.

 

Hurdacılık alanında kaliteyi ve nitelikli hizmetin çıtasını artıran firma olarak Metsan Metal Hurda her zaman işinizin yanında.

 

Doğrudan hurda alımlarının dışında sökülmesi veya yıkılması gereken her türlü binaların (işyeri, fabrika, depo vs.) yıkım ve söküm işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

 

İşimizi hem dünya hem ülkemiz için yüksek fayda farkındalığıyla yapıyoruz. Bu sebeple hizmet sunduğumuz bölgeleri sınırlandırmadık ve tüm Türkiye’de aktif bir şekilde hurda alım ve satım işlemini yapıyoruz. Bunu her daim size en yakın hurdacı konumunda olmak için yapıyoruz.

 

Metal hurdacılık başta olmak üzere her türlü hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

 

Metsan Metal Hurda ayrıcalığıyla hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

 

Bizden hurda fiyat teklifi almadan hurdalarınız satmayın!

 

7/24 bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

hurdacı ara

HEMEN TEKLİF AL
METSAN METAL & HURDA
Metsan Metal & Hurda Foto Galeri
Foto Galerimizi
Detaylı İnceleyin!
Foto Galeri
DİĞER HİZMETLERİMİZ
METSAN METAL & HURDA
Hurdacı
Hurdacı, yıkılacak veya kullanım dışı işyeri, fabrika başta olmak üzere hurdaları toplayan meslek elemanlarıdır. Hurdacı firmaları içerisinde yüksek tonajlı ve toptan hurda alımında..
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Hurdacı telefonu arayışındaysanız 20 yıllık hurdacılık sektörümüzdeki tecrübemiz ile hurda çeşidi ve kaynağı ayırt etmeksizin hızlı ve profesyonel bir şekilde hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoru
TEKLİF AL
En Yakın Hurdacı
Hurdacı ihtiyacınızda en yakın hurdacı nerede diyorsanız bulunduğunuz adresin önemi olmaksızın doğrudan adresinizden hurdaları teslim alırız.
TEKLİF AL
Hurdacı Çağır
20 yıllık hurdacılık tecrübesiyle hurdacı çağır arayışınızda size profesyonel ve tam donanımlı hurdacı hizmetini verecek Metsan Metal Hurda’dır.
TEKLİF AL
Hurda Alan Firmalar
Özellikle İstanbul bölgesinde yüzlerce hurda alan firmalar arasında hangi firmayı seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir.
TEKLİF AL
Hurdacı Numarası
Hurdalarınızı elden çıkarmak istiyorsanız ve hurdacı numarası arıyorsanız 7/24 hizmet anlayışımız ile her daim işimizin başındayız. Hurdacı numarası arıyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
TEKLİF AL
Metal Hurdacı
Metal hurdacı olan firmalar arasında her zaman sizden aldığımızı hurdalar karşılığında hurda fiyat piyasası değerinde fiyatlandırma yapıyoruz. Metal hurdacı ihtiyacınız için size her zaman bir telefon
TEKLİF AL
Hurdacı Telefonu
Elinizde var olan hurdalar için hurdacı telefon numarası arıyorsanız Metsan Metal Hurda olarak her zaman yanınızdayız. Hurdacı telefon numarası gerektiğinde 7/24 olarak her zaman bize bu numaradan...
TEKLİF AL
Hurda Fiyat
20 yıldır her zaman müşterilerimize değerinde hurda fiyatlandırması yapmak için çalışıyoruz. Resmi olarak hurda fiyat listemizi İstanbul Hurda Borsası’ndan güncellemekteyiz.
TEKLİF AL
En İyi Hurdacı
Hurdacı telefonu gerektiğinde en iyi hurdacıdan hizmet almak istersiniz. En iyi hurdacı dendiğinde kastedilen şey elinizdeki hurdalar karşılığında doğru fiyat politikasını uygulayarak..
TEKLİF AL
Hurda Alım
Hurda alım işi, alanın da satanın da kar elde etmesi gereken bir durumdur. Hurda alımda önemli olan şeffaf ve dürüst bir şekilde hurda fiyatlandırmasını yapabilmektir.
TEKLİF AL
Hurdacı Hurda Fiyatları
Hurda fiyat listesi konusunda her zaman kendimizi güncel tutuyoruz. Hurda fiyat listesi konusunda sektörel etiklik seviyesini artıran profesyonel bir hurdacı firmasıyız. Hurda fiyat listesi için..
TEKLİF AL
Hurdacı Toptan Hurda Alımı
Toptan hurda alan firmaların, ülkemizde sayısı azdır. Toptan hurda alan firmalar konusunda önemli olan en temel konu, bu kadar yüklü hurdalarınız karşılığında hurdaları değerine satıp satmadığınız..
TEKLİF AL
Yüksek Tonajlı Hurda Alımı
Hurda alan firmalar arasında her firma toptan hurda alımı veya yüksek tonajlı hurda alımı gerçekleştiremez. 7/24 bir şekilde yüksek tonajlı hurda alımını büyük bir titizlik içerisinde gerçekleş..
TEKLİF AL