Hurdacılar Ne İş Yapar?
Hurdacılar Ne İş Yapar?
18.12.2020
14:13

Hurdacılar Ne İş Yapar?

 

Öncelikle hurdanın tanımını yapmak istiyoruz. Hurda kelimesi Farsça kökenli bir kelimedir. Anlam olarak ise “yenmiş şey, artık, önemsiz” gibi karşılığı bulunmaktadır.

Hurda kelimesinin karşılığı bu şekilde olsa da hurdaların geri dönüşümü hem çevre hem ekonomi açısından oldukça önemli olan materyallerdir. Metsan Metal Hurda olarak hurdanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

 

İşini profesyonellikle severek yapan sayılı hurdacılar arasında yer alan Metsan Metal Hurda, 20 yıldır hurdalarınızı dikkat içerisinde alıyoruz ve değerlendiriyoruz.

 

Sadece İstanbul içinde değil, İstanbul dışından Tüm Türkiye için hurda alımlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Özellikle yüksek tonajlı hurdalarınızı adresinizden sizi yormadan teslim alıyoruz.

 

İstanbul hurdacı genelinde en yakın hurdacınız olarak işimizi 20 yıldır en iyi şekilde yapıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bütün fabrika, âtıl durumdaki binalar, yıkılacak veya sökümü gerçekleştirilecek yapılarınızın hurda söküm ve yıkım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Hurdacılar arasında şeffaf ve adaletli olarak hurda fiyatlandırması yapan sayılı hurdacı arasındayız.

 

Şimdi gelelim konu başlığımıza.

 

Hurdacıların tam olarak ne iş yaptıklarını biraz izah edelim.

 

Hurdalarınızı elden çıkarmanız gerekiyorsa hem çevreye hem de ekonomiye katkıda bulunmak istiyorsanız işinde usta bir hurdacıyla iletişime geçmelisiniz.

 

Bu aşamada sizi oldukça fazla hurdacı karşılayacak.

 

Hurdacılar, sizden hurdaları teslim alırlar ve gerekli eritme işlemlerinin ve geri dönüşüm aşamalarının gerçekleştirileceği tesise hurdaları devrederler.

 

Hurda birikintileriniz için konteyner ve dozer hizmetimiz vardır. Bunun dışında her türlü işyeri hurdaları başta olmak üzere köprü sökümü, fabrika sökümü, bina yıkımı, depo yıkımı da dahil olmak üzere her türlü hurda mekânında aktif rol oynuyoruz.

 

Hurda alım işlemlerini gerçekleştirirken gerekli süreçleri de tamamen biz yapıyoruz.

 

Hurda yükleme, stoklama, presleme, sevk etme, boşaltma gibi işlemlerinin hepsinde biz varız.

 

Özellikle yüksek tonajlı hurda alımları için gerekli ekipmanlara sahip olduğumu belirtiriz.

 

Sizden hurdaları alırken saydam ve hakkaniyetli bir şekilde hurda tartım işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Hurdacılar arasında en geniş kapsamlı hizmet bölgesine sahip sayılı hurdacıyız. İstanbul başta olmak üzere Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye ve Düzce… Kısacası tüm Türkiye’de hurda işinizi biz yapıyoruz!

 

Kısa sürede hurda fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

hurdacı ara

Sizin için Derlediğimiz
Metal ve Hurda Sektörü Yazılarımız
Avcılar Hurdacı
Avcılar hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli bir şekilde hurda alımı yapmaktadır. Avcılar hurdacısı Metsan Metal
Detaylı Görüntüle
Esenyurt Hurdacı
Esenyurt hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, işine gösterdiği özen ve hassasiyet ile her zaman sizlerledir! Hurdacılar arasında Esenyurt hurdacısı olarak mesleğimize olan büyük.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacılık başta olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli ve profesyonel hurdacı hizmetleri vermekteyiz.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı
Diğer hurdacılar bireysel hurdalar da alırken Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile en iyi şekilde toptan hurda alımı yapmak için durmaksızın 7/24 çalışır.
Detaylı Görüntüle
En Yakın Hurdacı
Hurdacılar içerisinde en yakın hurdacı konumunda olmak, toptan hurdalarını elden çıkaracak olan müşterilerimizin, bu işten daha kazançlı olması anlamında çok önemlidir.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı En Yakın Hurdacı İstanbul Hurdacı
İstanbul'da uzmanlık bölgelerimiz arasında hurdacılar içerisinde Avcılar hurdacı, Hadımköy hurdacı, Esenyurt hurdacı, Ümraniye hurdacı bölgelerinde..Tüm toptan hurda alımı..
Detaylı Görüntüle
En Değerli Hurdalar
En değerli hurdaların değer etmenleri arasında hurdanın geri dönüşüm süreçleri ne kadar zorluysa o hurdanın değeri de o kadar yüksek olması durumu bulunmaktadır.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı Nedir?
Hurdacılık; çeşitli materyallerden olan eşyaların belirli dönüşüm metotlarıyla ilgili malzemenin kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tümü, hurdacılık mesleği al
Detaylı Görüntüle
Nasıl Hurdacı Olunur?
Hurdacılık, çok kolay kar getiren bir meslek gibi görünse de kar getirebilmesi için bazı nüansları bulunduğu bir gerçektir.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar Arasında Nasıl Seçim Yapmalısınız?
Sektördeki hurdacılar her hurdacı ağır tonajlı hurdalarla çalışmazlar. Metsan Metal Hurda olarak ağır tonajlı, her çeşitte hurdalarınızı adresinizden kendi ekibimizle teslim alırız
Detaylı Görüntüle
Hurda Alım İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?
Günümüzde hızlı bir tüketim söz konusudur. Eskiden pek çok kişi cep telefonlarını, tabletlerini, bilgisayar ya da televizyonlarını kullanılamaz hale geldiklerinde yerine...
Detaylı Görüntüle
Hurda Malzemeleri Nerelerden Seçilmektedir?
Bireyler, Esenyurt hurdacı firması ile iletişime geçtiğinde firma genelde metal olan hurda çeşitlerini kişilerden almaya özen gösterirler. Belli olan fiyatlar ile alınan hurdalar..
Detaylı Görüntüle
Hurdaların Avantajları Nelerdir?
Çelik, metal gibi malzeme grupları hurda alımı konusunda en çok tercih edilen ürünlerdir.
Detaylı Görüntüle