Esenyurt Hurdacı
Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurdacı

 

 

Hurdacı mesleğinin uçsuz bucaksız her yerde yapabilmek, her hurdacı firmasının gerçekleştirebileceği bir iş değildir. Bunlar için hurdacının, gerekli ekipmanlara (dozer, konteyner vb.) sahip olması gerekir.

 

 

Metsan Metal Hurda, 20 yıllık tecrübesi ile 7/24 olarak yüksek tonajlı ve toptan hurda alımı yapmaktadır.

 

 

Esenyurt bölgesi de sahip olduğu yüksek hurda kaynakları açısından hurdacılar için hazine konumundadır. Bu büyük ve hareketli ilçede, toptan hurda kaynaklarının doğru bir şekilde toplanması gerekir.

 

 

Esenyurt hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, bu alanda uzun zamandır toptan hurda alım işini yapmaktadır.

 

 

Tüm yüksek tonajlı hurda veren müşterilerimize en yakın hurdacı konumunda olmak için İstanbul hurdacılık başta olmak üzere tüm Türkiye’de profesyonel hurdacı hizmetlerini sunuyoruz.

 

 

Hurdaların geri dönüşümü, sanayi faaliyetleri açısından çok önemli olmasının dışında çevre sağlığı için de çok önemlidir.

 

 

Metal hurda çeşitleri başta olmak üzere hurda kaynaklarının toprağa zararı çok fazladır. Bu nedenle bu konuda sizi bilinçli olmaya davet ediyoruz.

 

 

Hurda kaynakları her nereden olursa olsun toptan hurdalarınızı sizde doğru bir şekilde alacak hurdacı firması ile çalışmanız gerekir.

 

 

Hurdacılar arasında Esenyurt hurdacısı olarak mesleğimize olan büyük saygı çerçevesinde hareket ederiz be hatasız bir şekilde iş sürecini tamamlarız.

 

 

Esenyurt bölgesinde yıllardır aktif bir şekilde var olmaktayız. Esenyurt hurdacınız olarak bizler her zaman işimizin başındayız ve sizlere her zaman bir telefon kadar uzağız.

 

 

Yıkılması veya parçalanması gereken âtıl durumdaki iş yerleri, fabrikalar, tesisler, gemi ve köprü gibi yapıların hepsinin toptan hurda alımına dair gerekli bütün işlemlerini biz, sizin için en kazançlı olacak şekilde gerçekleştiririz.

 

 

Türkiye’de hurdaların tahlil edilmesi maalesef kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmiyor ve nitelikli bir hurdacılık yapılmıyor. Çünkü hurdacı mesleği küçümseniyor ve bu konuda yetkin olmayan insanlar da bizim meslektaşlığımızı yapıyorlar.

 

 

‘Bizim, işimizi gücümüz hurda!’

 

 

Tek işimiz toptan ve yüksek tonajlı hurda alımı yapmak ve bu anlamda ekipman donanımı ve alanında uzman hurdacı ekibimiz ile ideal hurda alım hizmetini sunarız.

 

 

Esenyurt hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, işine gösterdiği özen ve hassasiyet ile her zaman sizlerledir!

 

 

Hurdalarınızı sizden alırken hurda ayıklama, tartım ve fiyatlandırma aşamasında her zaman şeffaf davranırız.

 

 

esenyurt hurdacı

Sizin için Derlediğimiz
Metal ve Hurda Sektörü Yazılarımız
Avcılar Hurdacı
Avcılar hurdacınız olarak Metsan Metal Hurda, en yakın hurdacı konumunda olabilmek için tüm Türkiye’de nitelikli bir şekilde hurda alımı yapmaktadır. Avcılar hurdacısı Metsan Metal
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar
Hurdacılar arasında İstanbul hurdacılık başta olmak üzere tüm Türkiye'de nitelikli ve profesyonel hurdacı hizmetleri vermekteyiz.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı
Diğer hurdacılar bireysel hurdalar da alırken Metsan Metal Hurda, 20 yıllık hurdacı deneyimi ile en iyi şekilde toptan hurda alımı yapmak için durmaksızın 7/24 çalışır.
Detaylı Görüntüle
En Yakın Hurdacı
Hurdacılar içerisinde en yakın hurdacı konumunda olmak, toptan hurdalarını elden çıkaracak olan müşterilerimizin, bu işten daha kazançlı olması anlamında çok önemlidir.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı En Yakın Hurdacı İstanbul Hurdacı
İstanbul'da uzmanlık bölgelerimiz arasında hurdacılar içerisinde Avcılar hurdacı, Hadımköy hurdacı, Esenyurt hurdacı, Ümraniye hurdacı bölgelerinde..Tüm toptan hurda alımı..
Detaylı Görüntüle
En Değerli Hurdalar
En değerli hurdaların değer etmenleri arasında hurdanın geri dönüşüm süreçleri ne kadar zorluysa o hurdanın değeri de o kadar yüksek olması durumu bulunmaktadır.
Detaylı Görüntüle
Hurdacı Nedir?
Hurdacılık; çeşitli materyallerden olan eşyaların belirli dönüşüm metotlarıyla ilgili malzemenin kullanılabilir hale getirilmesi için yapılan işlemlerin tümü, hurdacılık mesleği al
Detaylı Görüntüle
Nasıl Hurdacı Olunur?
Hurdacılık, çok kolay kar getiren bir meslek gibi görünse de kar getirebilmesi için bazı nüansları bulunduğu bir gerçektir.
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar Arasında Nasıl Seçim Yapmalısınız?
Sektördeki hurdacılar her hurdacı ağır tonajlı hurdalarla çalışmazlar. Metsan Metal Hurda olarak ağır tonajlı, her çeşitte hurdalarınızı adresinizden kendi ekibimizle teslim alırız
Detaylı Görüntüle
Hurdacılar Ne İş Yapar?
Hurdacılar, sizden hurdaları teslim alırlar ve gerekli eritme işlemlerinin ve geri dönüşüm aşamalarının gerçekleştirileceği tesise hurdaları devrederler.
Detaylı Görüntüle
Hurda Alım İşlemleri Nasıl Gerçekleşir?
Günümüzde hızlı bir tüketim söz konusudur. Eskiden pek çok kişi cep telefonlarını, tabletlerini, bilgisayar ya da televizyonlarını kullanılamaz hale geldiklerinde yerine...
Detaylı Görüntüle
Hurda Malzemeleri Nerelerden Seçilmektedir?
Bireyler, Esenyurt hurdacı firması ile iletişime geçtiğinde firma genelde metal olan hurda çeşitlerini kişilerden almaya özen gösterirler. Belli olan fiyatlar ile alınan hurdalar..
Detaylı Görüntüle
Hurdaların Avantajları Nelerdir?
Çelik, metal gibi malzeme grupları hurda alımı konusunda en çok tercih edilen ürünlerdir.
Detaylı Görüntüle